0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Erkek Yüzük

Erkek Yüzük

Tüm dünyada en son trend olan erkek yüzük modellerinden haberdar olabilir, dilediğiniz erkek yüzüğünü özelleştirip kendiniz tasarlayabilir, özel günlerinizde sevdiklerinize gümüş veya altın erkek yüzük hediye edebilirsiniz.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Yüzük
Temizle

Erkeklerin takı kullanma davranış ve alışkanlıkları kadınların takı kullanımı kadar eskidir. Tarihin bazı dönemlerinde, kültürlere ve topluluklara bağlı olarak bu denge değişse de günümüzde durum yine dengeye gelmiş ve her yaştan kişiler tarafından çeşitli takı modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bunlar arasında Erkek Yüzükler de en çok tercih edilen ziynet eşyasıdır. Tarihin her döneminde kullanılan yüzükler, bazı değerli taşlar ile birlikte gücün en önemli sembolü olarak temsil edilmiştir. İhtişamın ve şıklığın en özel yansıması olan erkek yüzükleri farklı boyut ve şekillerde göz alıcı nitelikte, hemen fark edilmesi amaçlı olarak tasarlanmıştır.
Sadece gösteriş amaçlı değil, güçlü tesir yayımı özellikleri dolayısıyla özellikle yakut, zümrüt ve safir gibi parlak taşlar tercih edilmiştir. Bu yüzükler günümüzde paha biçilmez eserler olarak sergilenmektedir. İster yarı değerli veya değerli taşlarla olsun, ister sadece materyal özellikli olsun yüzükler hem erkek, hem de kadınlar için vazgeçilmez takılar arasındadır. Burada yer alan erkek yüzükleri modanın trendlerini yansıtan ve günümüzün en özel tasarımlarından oluşan esintiler taşımaktadır. Geniş bir skalada ve çeşitte tasarlanan bu takılar,  özel teknik ve teknolojik imkânlara ile son derece hassas üretim aşamalarından geçmektedir. Kadın yüzüklerine nazaran daha büyük ve hacimli olan erkek yüzükleri farklı geometrik çizgileri, minimal tasarımları ve etkileyici desenleri ile geniş yaş aralığında kullanılmaktadır. Bey yüzükleri, taşlı gümüş erkek yüzükleri, sembol desenli yüzükler genel olarak tercih edilmekte. Popüler dizi ve sinemalarda, ünlüler tarafından takılan takılar hemen trend olmakta ve aranan tarz takılara dönüşmektedir. Kişilik özelliklerine göre seçilen taşlı yüzükler de aynı şekilde çok satan erkek yüzükleri kategorisindedir. Takı dünyasının yükselen gücü mortakı sizlere kendi erkek yüzük modelinizi tasarlama imkânını veriyor. İlk kez burada göreceğiniz bir uygulama ile sizlerde kendi takı modellerinizi hemen tasarlayabilir ve dilediğiniz şekilde takınızı oluşturabilirsiniz. ‘’Kendin tasarla’’ menüsünden hemen birkaç tıklama ile çok özel takı modellerinizi oluşturabilirsiniz. Yüzük modelinizi seçin, daha sonra takınızda değerli veya yarı değerli taş kullanılacaksa, 17 farklı çeşitteki taşlardan seçiminiz yapın. Gümüş veya altın materyalini seçtikten sonra takınız kısa süre içinde size çok özel ve şık hediye kutusu ile gelsin. Sizden çizgiler taşıyan bir erkek yüzüğü hayata geçsin. Bunun yanında şayet kendiniz yeni bir takı modeli tasarlarsanız sizin için onu da hayata geçiriyoruz. Takı uzmanlarımız sizlere bu konuda her türlü desteği verecektir.

 Mortakı erkek yüzük kategorisinde yer alan tüm tasarımlar özenle ve büyük bir ustalıkla, günümüzün moda trendlerine göre sürekli şekilde güncellenmektedir. Sevdikleriniz için son derece zarif ve şık yüzüklere çok özel ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren mortakı takı dünyasının yükselen yıldızıdır. Farklı tarzda hediye arayışındakiler için en doğru adres olan mortakı, tüm hediyelik takıları sizlere uygun fiyat avantajı ile sunmaktadır. Hayatın her anında takı, her takıda bir anı sadece mortakıda.

Erkek Yüzük Modelleri

Toplam 34 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 2

Toplam 34 listelenmektedir.