0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
İnci Kolye

İnci Kolye

Tarih boyunca insanları etkilemiş ve birçok hikaye ve efsaneye konu olmuş İnci Kolye şıklığı ve zerafeti temsil eder.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X İnci
  • X Kolye
Temizle

Organik bir taş olan İnci’nin, takı ve ziynet eşyası olana kadarki yolculuğunun küçük bir kum tanesi ile başladığını biliyor musunuz? Bazı deniz kabuklularının bedenlerine giren kum benzeri yabancı nesneleri dışarı atmak için verdiği uğraş, bize dünyanın en zarif takılarını oluşturma imkânı vermiştir. Özellikle inci istiridyelerinin doğal olarak yaptıkları bu taşlar, hep en değerli ziynet eşyalarında kullanılagelmiştir. İnci kolyeler de kullanılan inciler genellikle 3 farklı tiptedir.  En değerli olanı deniz ve okyanuslarda bulunan ve doğal olarak temin edilmiş olanlarıdır. Bir diğeri kültür incisi olarak bildiğimiz ve özel şart ve koşularda üretilmiş ve yine istiridyelerin aşılanması ile elde edilen incilerdir. Üçüncü tip inci çeşitti ise bazı kimyasallarla yapılan yapay incilerdir ki pek çok ucuz takı modellerinde bunlar kullanılır. Uzakdoğu menşeli bu inciler 3. Sınıf takılarda sıklıkla kullanılır.
Sitemizde yer alan inci takı çeşitleri değerli olan inci çeşitleridir. Her türlü takıda kullanılabilen bu incilerin, kadınların kullandıkları günlük takı modelleri arasında görmek mümkündür. Özel gece ve davetlerde güzelliğinizi taçlandırmak için inci taşı temelli takı setleri sizleri çok şık ve zarif gösterecektir. Parlaklığı, ışığı en doğal bir şekilde yansıtabilmesi özelliğinden dolayı, diğer taş modelleri ile mükemmel uyum sağlar. Set olarak hem kolye, hem bilezik hem de küpelerde aynı inci çeşidini kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz farklı renk ve özelliklerde incilerden yapılmış takılarla güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Üretimi bir hayli zahmetli olan incilerin korunması ve uzun yıllar boyunca rengini muhafaza edebilmek için kullanılan bazı solüsyonlar ve bakım teknikleri vardır.  Bu konu ile ilgili detaylı bilgilere takı uzmanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdiğiniz insanlar için güzel ve orijinal bir hediye almak istiyorsanız, kadınların çok sevdiği inci kolye modelleri kategorisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Çok özel fırsatlarla bu takılara hemen sahip olabilirsiniz. Kolye takılar menüsünden istediğiniz tarz ürünlere hızlıca ulaşmak için sol sekmelerden elemeler yaparak zaman kazanabilmektesiniz. Böylece aradığınız model için çok zaman harcamayacaksınız. Size çok özel bir teklifimiz daha var. Kendi İnci Kolye modelinizi tasarlamak ve size özel tasarlanmış bir takıya sahip olmak ister misiniz? Mortakı bu ayrıcalığı sizlere sunuyor. İnci temalı bir takı tasarlamak için modelinizi seçin, taşlarınızı belirleyin ve gerisini bize bırakın. Sizin için çok özel olacak bu hediyeyi takı uzmanlarımız kısa sürede tamamlayacak ve size özel kutusunda kargo ile göndereceğiz. Çok sevilen ve rağbet gören bu ayrıcalıktan hemen şimdi yararlanabilirsiniz.
Kişiye özel takı tasarımı ile tamamen sizden gelen istekler doğrultusunda hayalleriniz muhteşem sanat eserlerine dönüştürüyoruz. Kendiniz için veya sevdikleriniz için bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Hiç unutulmayacak bir hediye istiyorsanız işte size çok özel bir fırsat! Takınızı çizin, taşlarınızı ve materyali belirleyin ve takınızın elinize gelmesini bekleyin. Kısa bir süre içinde ilhamla çizildiğiniz taslakların nasıl güzel bir hediyeye dönüştüğüne şahit olacaksınız. İnci kolye tasarlamakla işe başlayabilirsiniz. Veya kendi takı koleksiyonunuzu bu şekilde oluşturabilirsiniz. Hem de çok cazip ve bütçenizi yormayan ödeme seçenekleri ile. Yurtdışında yaşayan sevdikleriniz için gönderim yapabileceğinizi de belirtelim. Mortakı ile takıda yeni bir sayfa açılıyor.

İnci Kolye Modelleri

Toplam 26 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 2

Toplam 26 listelenmektedir.