0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
İnci Yüzük

İnci Yüzük

Tarih boyunca insanları etkilemiş ve birçok hikaye ve efsaneye konu olmuş İnci Yüzük şıklığı ve zerafeti temsil eder.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X İnci
  • X Yüzük
Temizle

Güzelliği ve parlaklığı ile tarih boyunca insanlar tarafından bilinen inciler, bilindiği gibi bazı kabuklu deniz canlıları tarafından üretilmektedir. İnci istiridyeleri tarafından üretilen ve günümüzde büyük bir ticari değerli olan incilerin takı ürünleri içerisinde kullanımı oldukça geniştir. Pek çok çeşidi olan incilerin en yaygın olarak kullanılanı beyaz incidir. Siyah ve pembe renklerde incilerde vardır. Takı ve mücevher sektöründe kültür incisi, doğal inciye göre daha çok kullanılmaktadır. İnci yüzük ve inci kolye modellerinin yanı sıra, inci küpe ve inci bilekleri takıları genel olarak set şeklinde hazırlanmakta hepsi birlikte çok şık bütünsellik oluşturmaktadır.
Mücevherlerin en masumu olarak bilinen incinin, diğer taş modelleri ile birlikte mükemmel bir kombin oluşturması, renginden dolayı zarafeti en iyi şekilde yansıtması bu organik taşların çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Hem gümüş hem de altın gibi değerli metaller ile birlikte tasarlandığında, ortaya çok şık takı modelleri çıkmaktadır. İnci yüzük bu takılara güzel bir örnektir. Sade bir takı arayışındaysanız sizin için en güzel seçenek inci taşlı yüzükler olacaktır. Dilerseniz inci taşı temelli birden fazla taştan oluşan takılar göz zevkinizi katlayabilir. Bütçenizi sarsmayan ve tüm mekânlarda güzelliğinize şıklık katacak inci takılarına hemen buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca size çok özel bir teklifimiz daha var! İnci yüzük modelinizi dilediğiniz gibi tasarlayabilir ve kendi zevkinize göre eşsiz takı modelinizi oluşturabilirsiniz. Kendin tasarla ayrıcalığı ile size hitap eden ve sevdikleriniz için çok seveceğiniz takı modellerini birkaç basit adımda hemen şimdi hazırlayabilirsiniz. Takı modelini seçtikten sonra takınızda kullanacağınız taşları ve materyali seçip çok şık kombinler ve setler oluşturabilmektesiniz. Mortakı ile gelen bu ayrıcalık sayesinde, hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için eşsiz hediyeler yapabilirsiniz. Takınızın nasıl olacağına karar verdikten sonra bizler sizin için en hızlı şekilde takınızı hazırlayıp çok güzel bir hediye kutusunda dilediğiniz yere gönderiyoruz. Sevdiklerinize yapacağınız bu güzel sürpriz, onlar tarafından ömür boyu unutulmayacaktır. Tüm bunların yanında ‘’Kişiye Özel Takı Üretimi’’ ayrıcalığı da siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor. Tamamen sizin tarafınızdan tasarlanan takıları sizin için üretiyoruz. Uzmanlarımız sizden gelen taslakları özenle ve büyük bir ustalıkla hayata geçiriyor. Özel takı modelinizi oluştururken sizinle tüm detaylar üzerinde konuşuyoruz. Tüm detayları hassas bir şekilde planlayıp en kısa sürede takınızı sizlere yine çok çık hediye kutusunda kargo ile ulaştırıyoruz. Bu şekilde yapılan çalışmaları sitemiz üzerinden görebilir ve bu örneklerden ilham alabilirsiniz. Hediyelerin en güzeli ebetteki bu takılar olacaktır. Sevdikleriniz için unutulmayacak ve çok farklı bir hediye istiyorsanız, bu fırsatlar tam da sizin için. 17 farklı taş modelinden bir ya da daha fazlasını seçebilirsiniz. Altının cazibesini, gümüşün gücünü bu takılarınızda kullanabilirsiniz. Bütçenize göre dilediğiniz skalada seçimler yapmak ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanmak da işin cabası! Mortakı ayrıcalıkları bunlarla sınırlı değil. Hem yurtiçi hem de yurtdışı ürün gönderimi olanakları ile hiçbir zahmete girmeden sevdiklerinize tarafınızca alınan hediye takıları biz gönderiyoruz. Tüm iletişim kanallarımız sizlerden gelen soru ve önerilere cevap vermek için 7/24 hizmet vermekte.
Son trend takı modellerinin lanse edildiği koleksiyonlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Sürekli yenilenen takı modelleri ile kendinize veya sevdiklerinize yakışan takı modellerinden yüzlercesini bir arada bulabilirsiniz. Menülerden isteğinize uygun şekilde elemeler yaparak aradığınız takı modellerine kısa sürede sahip olabilirsiniz. İnci yüzük modelleri ile aramaya başlayabilirsiniz.

İnci Yüzük Modelleri

Toplam 31 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 2

Toplam 31 listelenmektedir.