0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
5 Taş Yüzük

5 Taş Yüzük

Klasik şıklığın ve zarafetin simgesi zamansız 5 Taşlı Yüzük Modelleri ile günün her anı şık görünmenin keyfini çıkaracaksınız.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Yüzük
Temizle

Kadim zamanların değişmez ziynet eşyası olan yüzüklerin bir takıdan çok kişiliği tamamlayıcı unsurlara dönüşmesi, modern kültürümüzün en önemli göstergelerinden biridir. İnsanların hem güzel görünmek hem de dış dünyaya bir mesaj vermek için kullandıkları takılar artık 7 den 70’e her yaştan kişi tarafından kullanılmakta. 5 taş yüzük bunlardan sadece biri.  Sıradan ve klasik takı tasarımların rafa kalktığı günümüzde, son derece göz alıcı, çok şık ve pek çok çeşitte yüzükler, kolyeler, bilezikler bedenleri süslüyor. Yüzük modelleri tüm takılar içinde en çok kullanılan takı sınıfında yer almakta. Özellikle yarı değerli ve değerli taşlar ile birden fazla taş kullanılarak yapılan yüzük modelleri çok satanlar kategorisinde yer almakta.
Süs eşyaları ve takı gibi ziynet eşyalarının insanlar tarafından sevilerek ve sürekli kullanılmasının pek çok nedeni vardır.  Bu tür eşyalar en başta insanın dış güzelliğine ve görünüşüne mükemmel şıklık katar. Aynı zamanda insanın kendini değerli ve özel hissetmesini sağlar. Kullanılan materyal ve taşa göre bu takılar özel etki yayma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı binlerce yıldır tesir yayan ve şifa veren taşlar özellikle yüzük ve kolye gibi takılarda sıkça kullanılmıştır. Günümüzde de bu şekilde tasarlanan takılar insanlar tarafından tercih edilemeye başlanmıştır. Özellikle taşlı yüzükler pek çok seçenekte değerli taş modelleri ile birlikte tasarlanmaktadır. 5 Taş Yüzüklerde, tek taş yüzükler göre birden farklı model taş kullanılabildiği için, trend takılar arasında yer almakta. Aynı model taşlarla veya farklı özellikteki taşlara birlikte üretilebilir. Bu da çok fazla seçenek demektedir. Sitemizde yer alan taşlı yüzükler kategorisinde kendinize uygun çoklu taş yüzükler bulabilirsiniz. Ya da sizin istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz tarzda yeni tasarımlar yapabilir, kendi varlıksal özelliklerinize uygun değerli veya yarı değerli taşları belirleyerek çok şık ve etki yayan yüzüklere sahip olabilmektesiniz. Kendi yüzüğünü tasarla fırsatı ile tam da burada anlatıldığı gibi özel tasarım model yüzüğünüzü kendini tasarlayabilir ve kimsede olmayan bir takıyı hayata geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken modelinizi belirlemek ve bu modelde kullanılacak taş veya taşları seçmek olacaktır. Geri kalan tüm işi takı uzmanlarımız tamamlıyor. Ve takınız kısa sürede size gönderiliyor. Sıra dışı bir yüzük veya kolye tasarlama imkânı sizin için oturduğunuz yerden önünüze geliyor. Mortakı’nın bu ayrıcalıklı fırsatı çok seviliyor ve yoğun ilgi görüyor. Sevdikleriniz için çok şık ve özel bir 5 Taş Yüzük tasarlamak istemez misiniz? Onlara hayatları boyu unutmayacakları bir hediye vermek niyetindeyseniz doğru yerdesiniz. Tasarımlarınıza hemen başlayabilirsiniz. Adım adım çok basit birkaç tıklama ile takınızı hazırlayın. Dilerseniz kendi takı tasarım taslaklarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Sizden yansıyan ilhamla çok özel takı modellerine birlikte can verelim. Bu şekilde kendi takı koleksiyonunuzu da oluşturmuş olacaksınız. Yüzüğünüzü, küpenizi veya kolyenizi aynı şekilde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Materyalinizi seçip, taşınızı belirleyip, tasarımınızın nasıl olacağına karar verdikten sonra biraz sabretmeniz gerekiyor. Tasarım ekibimiz bu süreçte tüm detaylar için sizinle görüşecektir. Ve daha sonra takınızı çok özel bir şekilde imal edip size çok şık bir hediye kutusu ile gönderiyoruz. Tüm bu aşamaları büyük bir heyecan ile takip edebilirsiniz. Bu şekilde yaptığımız örnekleri sitemizde bulabilir ve bir fikir edinebilirsiniz. 17 farklı taş modeli arasında dilediğiniz seçini yapabileceksiniz. Yüzüğünüz için kullanılacak materyali bütçeniz doğrultusunda altın veya gümüş olarak seçebilirsiniz.
Mortakı üzerinde satışa sunulan her bir takı modeli özenle ve büyük bir aşkla üretilmektedir. Sahip olacağınız bu takılar ile sevdikleriniz ve sizin için muhteşem anların sembolü olacaktır. Sizi tamamlayan bir hediye arayışındaysanız 5 taş yüzükler tam da aradığınız hediye modelleridir.

5 Taş Yüzük Modelleri

Toplam 14 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 1

Toplam 14 listelenmektedir.