0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Lab Safir Yüzük

Lab Safir Yüzük

Bilgelik taşı olarak bilinen Lab Safir Yüzük, şevkat duygusunun en şık sembolüdür.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Lab Safir
  • X Yüzük
Temizle

İsmini laboratuvar ortamında üretildiği için Lab olarak alan fakat fiziksel özellikleri ve ışığı yansıtması yönünden gerçek safirden farkı olmayan yine karbon elementinden oluşan taşlardır. Gerçek safirden ayırt edilmesi çok zor olan bu taşların takı üretiminde sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Pek çok çeşit takı tasarımlarının da ana materyalini bu tür laboratuvar taşları oluşturmaktadır. Lab safir yüzük bunlardan biridir.
Zariflik ve göz alıcılık bu takıların en gözde özelliğidir. Fiyat yönünden de avantajlı olan Lab safir, çok satan takı modelleri içine üst sıralarda yer almaktadır. Tüm takı model çeşitleri içinde hem erkek, hem de kadınların en çok kullandığı takı olan yüzükler, taş ve materyal özelliğine göre kıymetlendirilir. Sizlerde em özellik olarak hem de görünüş olarak taşlı yüzük arayışındaysanız ve bütçeniz de bu esaslar doğrultusunda ise sizleri Lab Safir Yüzük modelleri kategorisine göz atmaya davet ediyoruz. Birbirinden güzel ve trend tasarım çizgilerinin muhteşem bir sanat eserinde nasıl dönüştürüldüğünü göreceksiniz. Seçim yapmakta zorlanırsanız sizler için daha kolay olan ve sol menüde bulunan sekmelerden dilediğiniz ve istediğiniz özelliklere uygun takı modellerine ulaşabilirsiniz. Yüzük kategorisinde yer alan yüzlerce modelden kendiniz ve sevdikleriniz için harika koleksiyonlar oluşturabilirsiniz. Her bir model özenle ve büyük bir ustalıkla işlendi. Hayallerin ve duyguların taşlardaki yansımasını bu nadide yüzüklerde göreceksiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz yüzüklerinizi parmaklarınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Erkekler için mat parlaklıkta ve gümüş materyalli Lab safir yüzük modellerine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Düğün yüzüklerinizi de aynı şekilde Lab Safir temalı olarak seçebilir ve bu göz alıcı takılar ile mutluluğunuza halka takabilirsiniz. Dilerseniz kendi yüzük modelinizi kendiniz tasarlayabilir, ayrıcalıklı mortakı.com avantajında sizde hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Kişiye özel tasarım sekmesinde kendi Lab Safir Yüzük Modelinizi en baştan siz tasarlayabilirsiniz. Yüzüğünüzde kullanacağınız taşlardan çok şık kombinasyonlar yapabilirsiniz. Bizlere takı tasarımlarınızı göndermeniz yeterli. Geri kalan her şeyi sizin yerinize biz yapıyoruz. Takınızın üretim süreci bittiğinde size harika bir hediye kutusunda gönderiyoruz. Sizlerden gelen ilhamın, takınızda yarattığı etkiye tüm sevdikleriniz maruz kalacaktır. Bu ayrıcalıklardan faydalanan müşterilerimizin tasarladıkları örneklerini burada görebilirsiniz.

Uygun ödeme ve fiyat avantajlarını tüm takı modellerinde görebilirsiniz. Safirin büyüleyici etkisini yüzüklerde buluşturan mortakı, her yaştan takı severin yeni uğrak adresi. Diğer taş modelleri ile tasarlanmış küpe, kolye, nazarlık ve hediyelik takıları sürekli yenilenen ve çok satanlar başlıklarda bulabilirsiniz. Trend tasarımların en yeni modellere yansıtıldığı takılar kısa sürede tükenmektedir. İsterseniz klasik takı modellerini, süper kahraman karakterlerini, dizilerde kullanılan takı tasarımlarını da  mortakı.com dünyasında bulabilirsiniz.

Lab Safir Yüzük Modelleri

Toplam 345 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 15

Toplam 345 listelenmektedir.