0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Tamtur Yüzük

Tamtur Yüzük

Ebedi aşka büyülü şeklini veren Tamtur Yüzükleri kendi tarzınıza göre tasarlayabilirsiniz. Altın ve gümüş materyal seçenekleri ile birbirinden güzel tamtur yüzük modelleri.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Yüzük
Temizle

360 derece şıklık arayanlar için tasarlanan Tamtur yüzükler, taşların büyülü etkisi ile bezendiğinde ortaya zarafetin sembolü takılar çıkıyor. Birbirinden çekici ve göz alıcı modeller ışıltı ile herkesi büyülüyor. Son yılların trend takı modellerinden biri olan Tamtur yüzükler, her bütçeye hitap eden tarzda değerli veya yarı değerli taşlardan oluşan tasarımları takı severleri cezbediyor. Tamtur yüzükleri diğerlerinden ayıran en önemli özellik, takının materyali üzerindeki taşların, işlemelerin, desenin 360 derecelik bütünlüğüdür. Bu da bu yüzüklerin çok daha dolgun, canlı ve ışıltılı göstermektedir.
Burada yer alan Tamtur yüzükle çok özel taşlar ile özenle işlenmiş ve takıdaki zariflik hissi ve bütünlüğü korunmuştur. Altın veya gümüş materyal kullanılan yüzükler arasında sade olan modeller de oldukça ilgi görmektedir.  Zengin görünüm sergileyen bu takılar özel davetlerin de olmazsa olmazı olan takı modelleri arasındadır. Tek taş küpe veya tek taş kolye ile birlikte harika bir kombin oluşturmaktadırlar. Bazı modellerde birden çok taş kullanılabildiği gibi, bu taşların boyutları da yüzüğün modeline göre değişkenlik göstermektedir. Takı işlemeciliğinin en ince ve hassas üretim modelleri olan Tamtur yüzüklerin imalatı, diğer model takılar göre daha zor ve zahmetlidir.  Bu tarz yüzüklerde işçilik gerçek anlamda ustalık ister. Her bir taş tek tek elle yuvasına yerleştirilir. Üretim sonrası parlatma ve temizleme işlemi içinde aynı süreçlerden geçer. Uzun yıllar boyu kullanılacak bir Tamtur yüzüklerin bütünlüğünü koruması, taşlarının düşmemesi ve parlaklığını yitirmemesi usta ellerden geçer. Mortakı Tamtur yüzükler diğer takı modellerinde olduğu gibi en yüksek kalite ve ustalıkla üretilir. Sizlerde buradan temin edeceğiz takılarda bu hassasiyeti hemen fark edeceksiniz. Çok özel bu ayrıcalıklı takılara sizlerde katkıda bulunarak sahip olabilirsiniz. Kendi takını kendin tasarla fırsatı sizleri bekliyor. Hemen kendi takınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Modelini seç, materyalini belirle ve takında hangi taşların kullanılacağına karar ver ve takın hayat bulsun. En ayrıcalıklı takı modelini sen yarat! Sizin için bu özel fırsatı mortakı hayata geçirdi. İçinizdeki tasarım dehasını uyandırma zamanı geldi. Çok sevilen ve yoğun şekilde kullanılan bu ayrıcalık sadece mortak.com’ da. Dilerseniz baştan sona sizin tarafınızdan belirleyebileceğiniz bir takıyı tasarlayabilirsiniz. Bizlere tasarımlarınızı göndermeniz yeterli. Geri kalan tüm işleri uzmanlarımız hallediyor. Tasarım sürecinde sizinle sürekli iletişimde oluyoruz. Takınızın her aşamasını birlikte planlıyoruz.
Kimsede olmayan ve sadece size özel olacak bir takı için hemen harekete geçin ve tasarımlarınızı karalamaya başlayın. Çok özel ödeme kolaylıkları ile takınızda altın veya gümüş materyalini kullanabilir, istediğiniz taşlardan seçebilirsiniz. Sevdikleriniz için onlara özel takılar tasarlayabileceksiniz. Yıllar boyu unutulmayacak bir hediyenin de tasarımcısı siz olacaksınız. Hediyelerin en güzeli kendinizden değer kattıklarınızdır. Enerjisinin hiç bitmediği bir hediye. Takıların büyülü dünyasına şimdi siz de dâhil olacaksınız.
Aşkın, sevginin ve gücün sembolü olan takılara yeni bir bakış ve yeni bir tarz getiren mortakı, bütçenizi zorlamadan çok cazip ödeme avantajları ile sizin yanınızda. Tüm bunların yanında 7/24 iletişim kanalları ile bizlere ulaşabilirsiniz. Takının 360 derecelik zarafeti Tamtur Yüzükler şimdi sizin ilhamınızla üretiliyor.

Tamtur Yüzük Modelleri

Toplam 33 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 2

Toplam 33 listelenmektedir.