0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Lab Safir Küpe

Lab Safir Küpe

Bilgelik taşı olarak bilinen Lab Safir Küpe, şevkat duygusunun en şık sembolüdür.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Lab Safir
  • X Küpe
Temizle

Zarifliğin timsali küpelerin geçmişi Mısır kültürüne dek uzanmaktadır. İlk olarak kadim Mısırlı kadınların ve kraliçelerin kulaklarını süsleyen, takı amaçlı kullanılan küpeler, zamanın en değerli materyalleri ile üretilmekte, kullanan kişinin statüsünü, yeteneğini ve zenginliğini ifade etmekteydi. Madenciliğin ve takı işlemeciliğinin ustaları olan Urartular Mezopotamya’nın en ileri medeniyetlerinden biriydi. Takı ve süs eşyalarına olan düşkünlükleri hem kendi toplumlarını, hem de bağlı bulundukları tüm coğrafyayı etkilemiştir. Küpe takma alışkanlığının başında da bu etkiler gelmektedir. Erkek ve kadınlar için farklı tarzda bir anlam ifade edilen küpe takıları, günümüzde şekilsel olarak ayrılsa da, geçmişin kadim kültür izlerini taşımaktadır. Diğer takılarda olduğu gibi küpelerde de kullanılan Lab Safir taşı bilindiği gibi özel metotlarla yapay olarak üretilen takı taşıdır. Elmasın fiziksel özelliklerini büyük ölçüde yansıtan, gerçek safirden ayırmak için özel laboratuvar şartları gerektiren bu taşın tüm takı modellerindeki kullanım alanı oldukça geniştir.
Minimalist ve zarif görüntüsünü tek başına sağlayan küpelere tasarımsal olarak gelişen teknoloji ile son derece zengin taş desenleri uygulanabilmektedir. Bu da bu takıların hemen fark edilmesini sağlamaktadır. Sade küpe modelleri genellikle kullanılan materyal harici herhangi bir taş, maden veya süs maddesi kullanılmadan üretilmektedir. Bu şekilde de oldukça şık bir görünüş sergilemektedir. Kişinin kullandığı takı ve aksesuarları karakter özelliklerine göre seçmesi davranışı günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kendi burç özelliklerinize ve doğum zamanınıza göre olan taşlardan, karakter yapınıza uygun takı ve süs eşyası tasarlayabilmektesiniz. Doğum taşınızı bilmeniz ve sizinle uyumlu metal elementini buna dâhil etmeniz bu takıları çok daha fazla sevmenizi ve sizi güzel bir şekilde desteklemesini sağlayacaktır. Bunun yanında Lab Safir taş Küpe çeşitleri trend takı modellerinin en çok tercih edilenleri olmaktadır. Her ortamda kendini belli eden bu kolyelere mortaki.com kolye kategorisinde bulabilirsiniz. Burada yer alan modellere çok cazip fiyat ve kolay ödeme avantajları ile sahip olabilirsiniz.
Hediye Lab Safir Küpe çeşitleri arasından kendi tercihinize göre tasarım yapabilmektesiniz. Takınızı seçin ve takınızda kullanılacak taş modelleri belirleyin gerisi bizim işimiz! Kendi tasarım küpeniz kapınıza kadar gelsin. Birkaç tıklama ile hiç kimsede olmayan tasarım takılara siz sahip olun. Tüm bunların yanında hediye veya kendiniz için son derece minimal, estetik ve göz alıcı takınızı en baştan yaratabilirsiniz. Kişiye Özel Takı sekmesinde sizin için bu ayrıcalık sunulmakta. Mortakı.com sizin içinizdeki tasarım aşkınızı muhteşem takı modellerine dönüştürüyor. Yapmanız gereken ilk şey bize kendi takı tasarım taslaklarınızı göndermek. Detayları, kullanılacak malzemeyi ve tasarım inceliklerini beraber kararlaştırıyoruz. Ve size özel takı modeliniz kargo ile geliyor. Bu ayrıcalıktan bugüne kadar çok fazla kişi yararlandı. Şimdi siz de yararlanabilirsiniz. İletişim kanallarımızdan bu konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilir, takılar ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sıra dışı tasarımların aşkla buluştuğu hediye küpe ve takı çeşitleri sizler tarafından yapılacak dokunuşlarla yeniden şekilleniyor.

Lab Safir Küpe Modelleri

Toplam 221 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 10

Toplam 221 listelenmektedir.