0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Kol Düğmesi

Kol Düğmesi

Mortakı tasarımcıları tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan Kol Düğmesi Koleksiyonun’dan kendiniz ve sevdikleriniz için en beğendiğiniz modeli seçerek kendi tasarım maceranıza başlayabilirsiniz. tamamlayın.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Kol Düğmesi
Temizle

Erkeklerin kadınlara nazaran takı ve süs eşyası seçenekleri sınırlı gibi gözükse de durum bu şekilde değildir. Erkekler için de çok geniş skalada takı ve süs eşyası modelleri mevcuttur. Kadınlar ve erkekler için ortak olarak bilinen takı modelleri haricinde, erkekler için özel olarak üretilen ve kullanıcısına zariflik, şıklık katan kol düğmeleri, kravat iğneleri, erkek şans bilezikleri ve erkek kolye gibi takı türlerini sıklıkla kullanmaktadır. Özellikle kol düğmeleri takıları farklı materyal ve renk seçenekleri ile centilmen beylerin gömlek kollarını süslemektedir. Gümüş veya altın esaslı kol düğmeleri, tasarımsal olarak göze hemen çarpması, takım elbise veya tek başına bir gömlek ile son derece uyumlu bütünlük oluşturması bakımından günümüzde çok tercih edilen erkek takılarıdır.
17.yy başlarında Avrupa da ortaya çıkan kol düğmeleri manşetli gömleklerin daha fazla üretilmesi ile yaygınlaşmış ve günümüze kadar çekiciliğini yitirmeden gelmiştir. Başlarda altın ve gümüşten yapılan ve ince bir el işçiliği gerektiren kol düğmeleri artık çok farklı materyal ile makinalarda üretilebilmektedir. 17 yy Avrupa’sında zenginliğin ve asaletin birer simgesi olan bu takılar, günümüzde 7 den 70’e her erkek tarafından kullanılmaktadır. Özellikle profesyonel iş yaşamında vazgeçilmez takı modelleri arasındadır. Kol düğme modelleri tasarımları incelendiğinde genel olarak sadelik göze çarpar. Kişinin zevkine ve gireceği ortama göre farklı tarzlarda kol düğmesi modelleri seçilebilir. Özellikle iş toplantılarında veya özel davetlerde, kalabalık kitlelere hitaben yapılan gösteri ve eğitimlerde dış görünüşün önemi çok büyüktür. Tarz kol düğmeleri modellerine göz attığımızda, son yıllarda çok çeşitli seçeneklerin tasarımlara yansıdığını görmekteyiz.  Değerli taş modelli kol düğmelerinden, süper kahraman kol düğmelerine veya burçların sembollerini taşıyan kol düğmelerine kadar pek çok çeşit model sizler için burada yer almaktadır. Mortakı kol düğmeleri tasarımları, modanın trendlerine göre güncellenen tasarımlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.  Şimdi sizler ve sevdikleriniz için çok güzel bir haberimiz daha var! Artık kendi kol düğmesi modelinizi kendiniz tasarlayabileceksiniz.  İster sevdiğiniz biri için, ister kendiniz için bu ayrıcalıktan faydalanmak çok kolay! Hemen çok satan kol düğmesi modelleri kategorisine göz atın ve seçtiğiniz model üzerine istediğiniz gibi değişiklikler yapabilir ve kol düğmelerinizi sizin tarzınızı yansıtan bir şekle getirebilirsiniz. Taşınız seçin, kol düğmesinde kullanılacak materyali belirleyin ve kol düğmenizin size ulaşmasını bekleyin. Takı ustalarımız istekleriniz doğrultusunda takınız kısa sürede hazırlanıp sizlere gönderilecektir. Sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olacak olan tasarım kol düğmeniz, uzun yıllar boyu sizi hatırlatacaktır. Dilerseniz en baştan kendi takı tasarımınızı da hayata geçirebilirsiniz. Bizler tasarımlarınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Takı uzmanlarımız sizinle tüm detayları planlayarak, tasarımınızın en güzel şekilde olması konusunda iletişime geçecektir. Kişiye özel kol düğmesi tasarımı sadece mortakı ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Her bütçeye uygun ödeme kolaylığı ile en kaliteli takı modellerini burada bulabilirsiniz.

Tarzınızı geliştirmek ve şıklığınız şıklık katmak için güzel giyinmek, giydiklerinizi de mortakı takı modelleri ile tamamlamak sizi iyi hissettirecektir. Sevdikleriniz için en güzel hediyeler yüzlerce model takı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Kol Düğmesi Modelleri

Toplam 48 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 2

Toplam 48 listelenmektedir.