0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Gümüş Bilezik

Gümüş Bilezik

Şık beyaz tonu ile göz alıcı bir asalet veren, 925 Ayar Gümüş Bilezikler ile ışıldayın. Dilerseniz gümüş bilzeiğinizi siyah rodyum ya da rose altın kaplama gibi materyal seçenekleri ile özelleştirebilirsiniz.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Gümüş
  • X Bilezik
Temizle

Kendine has cevher rengi ve atomik yapı özelliği ile takı ve aksesuar sektörünün en çok kullanılan materyalleri başında gümüş gelmektedir. Özellik olarak değerli bir metalik element olan gümüşün, tarih boyunca insanlar tarafında çeşitli alanlarda kullanıldığı bilinmektedir.  Toplumlarda zenginlik ve asalet göstergesi olarak kullanılan gümüş maddesi aynı zamanda mutfak ve süs aksesuarları, bazı silah parçaları içinde sıklıkla kullanılmıştır. Özellikle takı amaçlı olarak gümüş bilezik veya gümüş yüzük, gümüş kolye şeklinde çeşitli modellerde binlerce yıldır güzelliklere güzellik katmak, hastalıklardan korunmak ve tedavi edilmek, toplumsa statü belirlemek için bu değerli cevher tercih edilmiştir.
Gümüşün metalik özellikleri içerisinde en önemlisi ışığı çok iyi yansıtmasıdır. Özellikle takı olarak tasarlandığında hangi tarz gümüş takı kullanırsanız kullanın, her türlü ışık şiddetinde çok iyi sonuçlar vermektedir. Özellikle parlak taş ve madenlerle birlikte üretilen bilezikler çok şık gözükmekte. Özel davetlerin vazgeçilmez takı modellerini oluşturan gümüş takılar, görenlerin hemen fark ettiği en güzel aksesuarları oluşturuyor. Diğer pahalı takılar göre çok daha ekonomik olması gümüş materyalli aksesuarların çok tercih edilmesine yol açıyor. Uzun yıllar boyunca parlaklığını ve cazibesini yitirmeyen gümüş takılar, her yaştan insanın kullanabileceği şekilde farklı kategorilerde üretilmektedir. Özellikle günümüzün trend takı modelleri arasında gümüş arkadaşlık bilezikleri, gümüş otantik bilezikler veya klasik gümüş bilezikler sayılabilir. Kola takılıp çıkarılabilen kelepçe gümüş bileziklerde oldukça revaçta. Burada yer alan gümüş bileziklere de aynı şekilde bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz. Hem gümüş ana materyalli, hem de çok göz alıcı pırlanta taşlarını bir arada bulabileceğiniz bilezikler de ayrıca sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tüm bunların dışında ister kendiniz için, ister sevdikleriniz için yeni ve farklı gümüş bilezik modeli tasarlayabilirsiniz. Bunun için menülerde yer alan adımları takip etmeniz yeterlidir. İstediğiniz taşlardan oluşan, çok özel bilezik tasarımınızı oluşturmanız için menüler sizi kolayca yönlendirecektir. 4 farklı materyali, 4 farklı renk kategorisinde 17 farklı değerli veya yarı değerli taş modeli ile ya da kendi doğum taşınız ile hemen tasarlamanız için harekete geçebilirsiniz. Bu bileziklerinize dilerseniz isim veya diğer sembol aksesuarlarınızı da dâhil edebilirininiz.
Tüm bu tasarımlardan farklı olarak kendi gümüş bilezik modelinizi baştan tasarlayabilir ve onu özel kılabilirsiniz. Kendi Takını Kendin Tasarla ayrıcalığı sizin için sunuluyor. Size özel, sizden parçaları yansıtan bir bilezik veya diğer takılardan bir koleksiyon oluşturmak istemez misiniz? Mortakı sizin ilhamlarınızı hayata geçiriyor. Takı tasarımlarınızı bize gönderin ve takınıza birlikte can verelim. Sizin ilhamınızla şekillenen ve benzeri bulunmayan çok özel takılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Aşk ile yaktığınız ateşi, göz alıcı bir takıya dönüştürmek sizin elinizde. Uzmanlarımız size bu konuda her türlü desteği verecektir. Takınızın her aşaması özenle planlanıp, sizin istekleriniz doğrultusunda işlenecek ve kısa sürede sizin kullanımınıza sunacağız. Tasarımlarınız için tarihin kadim bilgeliğini kullanabilir, o tasarımlardan feyz alabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde yer alan tasarımlardan kendinize uygun ve sizi yansıtan bir model üzerinden de gidebilirsiniz. Bunun için önünüzde pek çok seçenek var. Bu ayrıcalığı kullanan takipçilerimizin tasarımlarına hemen göz atabilirsiniz. Çok özel tasarım gümüş bilezikler sevdikleriniz için de sıra dışı bir hediye olacak. Hediyelerin en güzeli sizden yansıyanlardan oluşan bir hediyedir. Tıpkı sevdiklerinize söyleyeceğiniz içten sevgi sözleri gibi. Şimdi bunu kendi özel tasarımınız bir takı ile taçlandırabilirsiniz. Gümüşün büyülü çekim etkisi sizin ilhamlarınızla sevgi ve mutluluğa dönüşüyor.

Gümüş Bilezik Modelleri

Toplam 78 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 4

Toplam 78 listelenmektedir.