0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Broş

Broş

Mortakı tasarımcıları tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan Broş Koleksiyonu’ndan kendiniz ve sevdikleriniz için en beğendiğiniz modeli seçerek kendi tasarım maceranıza başlayabilirsiniz.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Broş
Temizle

Takı modelleri arasında büyüklüğü ve buna bağlı olarak ihtişamı ile dikkat çeken broş takılar diğer takı modellerinde olduğu gibi uzun bir tarihsel geçmişe sahiptir. Takıların insanlar tarafından kullanılmaya başlanması ile birlikte, çok daha ön plana çıkan modeller pek çok kültür tarafından kullanılmıştır. 30 bin yıllık bir geçmişe sahip olan takı kullanma alışkanlığı içinde, broş takılarında tercih edildiği görülmüştür.  Sadece süslenmek için değil, kötülüklerden korunma, sağlık ve zenginlik göstergesi olarak kullanılagelmiştir.
Günümüzde tasarlanan broş modellerine göz attığımızda geniş bir ürün yelpazesi içerisinde, farklı değerde tasarımlar her yaştan kişinin hem bedenini, hem de görünüşünü süslemektedir. Özel davetlerin çarpıcı takı modellerinin başında yer alan broşlar, kullanan kişiye ayrıca özel bir zariflik katmaktadır. Broş takı modelleri aynı zamanda değerli taş ve materyaller ile birlikte üretildiklerinde çok değerli bir yatırım ürününe de dönüşmüştür. Ziynet eşyası alanında genel olarak altın materyalli ve pırlanta taş modelli tasarımlar yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır. Burada yer alan broş modelleri her bütçeye göre beğeninize sunulmuştur. Özel bir hediye almak niyetindeyseniz bütçenizi sarsmayan broş tasarımlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz çok satan broş modelleri içerisinde kendiniz için yeni bir model tasarlaya da bilirsiniz. Mortakı ayrıcalığı ile önünüze gelen bu güzel fırsattan hemen faydalanmak için, seçtiğiniz modelin altında yer alan ‘’kendin tasarla’’ sekmesinden birkaç adımla muhteşem takı modelinizi oluşturabilirsiniz. Broşunuz için materyal seçimini yaptıktan sonra, onlarca taş modelinden bir veya birden fazla seçimler yapabilmektesiniz. Böylece klasik tarz takı anlayışının dışına sizin tasarım fikirlerinizle çıkabilir, hiçbir yerde olmayan takıyı sadece siz sahip olabilirsiniz. Bunlarla yetinmeyip kişiye özel broş tasarımını tamamen en baştan siz tasarlayıp hayta geçirebilirsiniz.  Sizin duygu ve düşüncelerinize hitap eden, hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye oluşturabilirsiniz. Özel günler için bu ayrıcalığı kullanmaya ne dersiniz? Takı uzmanlarımız bu konu ile ilgili olarak sizlere 7/24 destek verecektir. Tasarımınız bizlere göndermeniz yeterli. Sizden gelen taslakların üzerinde detaylı çalışmalar yaparak, takınız ile ilgili tüm ayrıntıları ve üretimde hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu ayrıcalığı iyi bir hobiye dönüştürebilir ve muhteşem takı koleksiyonları oluşturabilirsiniz. Sadece broşlar için değil, diğer tüm takı modelleri için bu fırsatı şimdi kullanabilirsiniz. Tasarladığınız takınız elinize çok hoş bir hediye kutusunda kargo ile gelecektir. Yurtdışı gönderim seçeneklerini de ayrıca sizin yerinize biz hallediyoruz.
Kendin tasarla takı modelleri örneklerini, Aynın Takısı başlığında sürekli güncelleyerek yayınlamaktayız. Çok sevilen bu özellik sadece mortakı. com da sizlere sunuluyor. Yüzlerce ürünün yer aldığı kategoriler, trend moda anlayışlarına göre güncellenmekte ve siz değerli takı severlere sunulmaktadır. Anneler günü hediyeleri, doğum günü hediyeleri, erkeklere özel takılar, tek taş takılar ve daha yüzlerce model takı ürünleri yeni sahiplerini bekliyor. Broş takı modellerinin yanında çok şık kravat iğneleri ve kol düğmeleri de en son trendler ile erkek takı severleri bekliyor. Uzun yıllar kullanacağınız bu hediyelere birkaç adımda sahip olmak elinizde. Takıların büyülü dünyasında artık siz de kendi tasarımlarınız ile söz sahibi olun.