0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Pırlanta Küpe

Pırlanta Küpe

Dayanıklılığının yanında ışığı çok iyi kıran elmasın 57 fasetli hali olan Pırlanta Küpe, güven ve sadakati temsil eder.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Pırlanta
  • X Küpe
Temizle

Zarafeti ve ihtişamı ile büyüleyici ışık pırıltıları yayan pırlantanın, altın ve gümüş gibi değerli materyallerle buluştuğu takılar, estetik ve göze en hoş görünen modelleri içinde Pırlanta küpeler ayrıcalıklı yere sahiptir. İnce ve nadide bir işçilikle, yeni tasarım çizgilerini teknolojinin de yardımı ile sizler için buluşturduk. Sevdikleriniz için veya kendiniz için uzun yıllar kullanabileceğiniz hediye modellerini minimalist tasarımlarımızda bulabilirsiniz. Takı dünyasının şahı olan pırlanta taş çeşitleri bilindiği gibi hem uzun yıllar sorunsuz kullanım, hem de değeri açısından özelliğini hiç kaybetmemektedir.
Farklı karat ölçülerinde ve altın ya da gümüş materyaller ile birlikte onlarca model pırlanta küpe çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun hem kendinize hem de sevdiklerinize harika bir hediye seçmek için mortakı.com sayfalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Şimdiye kadarki hediye anlayışınızı baştan aşağı değiştiren fikirler ile sizlere çok nadide tasarımlar sunuyoruz. Örneğin çok değer verdiğiniz bir kişi için pırlanta küpe hediye seçimi yapacaksınız. O kişinin burç özelliklerini biliyorsanız pırlanta küpesini bir anda o kişiye özel bir takıya dönüştürebilirsiniz. Pırlantanın ihtişamı ve diğer taşların kendine has özellikleri ile bu takınızı bezeyebilir ve size özel estetik bir takı oluşturabilirsiniz. Kendi takını tasarla özelliği tüm takı modelleri için bu ayrıcalığı kullanabilirsiniz. Sıra dışı hediye arayışı içindeyseniz sizin için tam da aradığınız fırsat bu ayrıcalık olabilir. Hiçbir hediye sizin kendinizden kattığınız ilhamlardan, fikirlerden daha güzel olmayacaktır. Tüm takı ve süs eşyası modelleri için uygulayabilir ve bu fırsatı kendiniz için çok güzel bir hobiye çevirebilirsiniz. Kendi seçimleriniz ile yapacağınız tasarımlar içinizdeki tasarımcı ruhu şahlandıracaktır. Dilerseniz çok daha özel bir ayrıcalık olan Kişiye özel tasarım sekmesinden kendi takı modellerinizi en baştan yaratabilirsiniz. Bu ayrıcalık sadece mortakı ile sizlere sunulmaktadır. Baştan aşağıya tüm tasarımlarınızı siz beliriyorsunuz. Takınız için seçeceğiniz taşları, materyali ve tasarım taslaklarını bize iletmeniz yeterli. Takı ustalarımız sizler için en kaliteli bir şekilde tasarımlarınıza can verecektir. Takınızın üretim süreci ile ilgili tüm hazırlıklar ve seçimler bittikten sonra, kişisel tasarım takı modelleriniz sizlere hediye kutusu ile gönderilecektir. Üstün kalite, uygun fiyat ve kolay ödemen seçenekleri ile bütçenizi yormadan istediğiniz kadar takı tasarlayabilir ve kendi özel koleksiyonunuzu yapabilirsiniz. Pırlanta küpe ve pırlanta takı modelleri seçimleriniz birbirinin tamamlayıcısı şeklinde olursa sizin güzelliğinize renk katabilir. Ayrıca erkekler için tek taş küpe ve kolye modelleri de sıklıkla tercih edilen yerler arasındadır. Özel günlerin en güzel anı tutucusu takı modellerini, yeni tarz ve klasik tarz modeller ile pekiştirebilirsiniz.

Hediyelerin en güzelleri arasında olan ve yıllar boyu severek kullanacağınız pırlanta takı modellerini sürekli yenilenerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Mortakı takı dünyasına sanat katan modelleri ile sizleri bu dünyanın büyüsüne davet ediyor. 7 den 70’e her yaştan kullanıcıya hitap eden tasarımlar sizleri bekliyor. Pırlanta; nadir olarak bulunan, en dayanıklı mücevherlerden biridir. Her kadının hayallerini süsleyen mücevher ışıltısı, küpe tasarımlarının zarafetiyle bir araya gelerek mükemmel bir uyumu açığa çıkarır. Kadınların şıklığının en eşsiz tamamlayıcı olan pırlanta küpe, olağanüstü görünümüyle estetik naifliğe öncülük eder. Takı seçimlerinde pırlanta ışıltısına öncelik tanıyan kadınlar için muhteşem bir seçimdir. Kadınlara dikkat çekici bir görünüm kazandıran pırlanta küpeler, Mortakı ayrıcalığıyla stilinize eşlik ediyor. Kadınlar takılarını kıyafetleriyle doğru kombinleyerek şık gözükmeye önem verir. Modern ve yenilikçi tasarımların ön plana çıktığı pırlanta küpeler, takı tutkunlarının kalbine taht kuracak asalete sahiptir. Taşlı ve sade olmak üzere herkese hitap eden pek çok modeli bünyesinde barındıran Mortakı, büyüleyici bir görünümü beraberinde getiriyor. Pırlanta Küpe Modelleri ve Fiyatları Kadınlarda tutkuya dönüşen pırlanta zarafeti, en şık küpe tasarımlarıyla bir araya gelerek muhteşem bir ışıltıyı açığa çıkarıyor. Takı uzmanlarının profesyonel dokunuşlarıyla hayat bulan birbirinden şık küpeler, kadınları benzersiz bir şıklığa kavuşturuyor. Her kadın takı ve aksesuarlarıyla ilgi odağı olmak ve beğenilmek ister. Hem şık hem de anlamlı tasarımlar sunan markamız, stilinize en uygun pırlanta küpeye kavuşmanızı sağlar. Kıyafetlerin en özel tamamlayıcısı olmayı başaran pırlanta küpeler, farklı modelleriyle geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Kadınların kulağında estetik bir güzelliği açığa çıkaran pırlanta küpeler, her yaşa hitap etmesi yönüyle de yoğun bir talep görür. İhtişamıyla dikkat çeken pırlanta detayı, gücün de en nadide sembolüdür. Kadınlar için benzersiz bir aksesuar olan pırlanta, küpelerde de harika bir naifliğe kapı aralıyor. Pırlanta ışıltısına sahip küpeler, her kadını mutlu edecek en özel aksesuarlardır. Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü ve yıldönümü gibi anlamlı günlerde bir kadına verilebilecek eşsiz bir hediyedir. Şatafatlı modellere sahip olduğu gibi sade tasarımları da bulunan pırlanta küpeler, her stile eşlik edecek modellerden oluşur. Pırlanta küpe fiyatları, üründe kullanılan materyal ve pırlanta karatına bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Mortaki.com birbirinden şık küpe tasarımlarıyla kadınlara muazzam bir ışıltı vaadediyor!

Pırlanta Küpe Modelleri

Toplam 165 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 7

Toplam 165 listelenmektedir.