0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Pırlanta Kolye

Pırlanta Kolye

Dayanıklılığının yanında ışığı çok iyi kıran elmasın 57 fasetli hali olan Pırlanta Kolye, güven ve sadakati temsil eder.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Pırlanta
  • X Kolye
Temizle

Dünya zamanının kadim geçmişinden günümüze kadar korunarak gelen, büyüleyici parıltısını yansıtan ve eşsiz insan ilhamları ile takılarda şekillenen elmasın oluşum süresi milyarlarca yıl geçmişe dayanır. Yer kabuğunun derinliklerinde çok yüksek ısı ve basınçla oluşması ve karbon elementinin muhteşem dönüşümü, bu maddeyi çok değerli kılmaktadır. Pahada yüksek olmasının en temel sebebi de elmasın en nadide, az bulunur olmasından dolayıdır. Işığı muhteşem bir şekilde yansıtan pırlantanın altın veya gümüş ile buluşması da güzellik ve zarafet sembolü olarak insan varlığının zihinlerinde yer tutmuştur. Pırlanta kolye ve takılar her kadının boynunda görmek istediği süs eşyaları arasında zirvedeki yerini korumaktadır.
Takıların en gözde parçalarını ve eşsiz koleksiyonların en değerlilerinden oluşturan Pırlanta takılar, trend tasarım çizgileri ile buluştuğunda muhteşem sanat eserlerinin kanıtını da görmektesiniz. Özel davetlerin, resmi kutlamaların ve özel günlerin en güzel hediyelerini Pırlanta kolye ve diğer türevleri süslemektedir. Çeşitli çap ve büyüklükte taşlarla bezenen bu kolyeler tüm davetlilerin gözlerini de üstüne çekmektedir. Hediyelik pırlanta kolye modellerini günümüzde pek çok yerde bulabilirsiniz. Çok daha özel ve eşsiz bir kolye arayışındaysanız şimdi doğru yerdesiniz. Mortaki.com sizlere zariflikle tasarlanmış ve ustalıkla biçimlenmiş modelleri bir arada sunmaktadır. Sevdiğiniz insanlar ya da kendiniz için en son trend takı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. İşinizi kolaylaştırmak ve modeller arasında kaybolmak istemiyorsanız menülerden adım adım seçimler yapabilir ve aradığınız takı modeline hemen ulaşabilirsiniz. Pırlanta kolye için hemen şimdi yüzlerce seçenek arasında size en çok hitap eden ürüne kavuşabilirsiniz. Dilerseniz kendi takı modelinizi kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle istediğiniz bir takıyı seçmekle işe başlayın. Daha sonra bu takıda olmasını istediğiniz taşlardan seçimler yapın. Takınızın ana materyalini bütçenize en uygun olandan seçin. Gerisini biz sizin için hallediyoruz. Benzersiz pırlanta kolye tasarımınız size şık ve hediyelik bir kutuda gelecektir. Tüm bunların yanında size harika bir fırsat daha sunuyoruz. Sizin ilhamlarınızla şekillenecek hiç kimsede olmayan takı modelinizi gerçekleştirmek isterseniz size bu olanağı mortakı ayrıcalığı ile sunuyoruz. Takınızı tasarlayın ve bize çizimlerinizi gönderin. Uzmanlarımız takınızı büyük bir ustalıkla üretecek ve sizlere ya da sevdiklerinize yine çok şık bir hediye kutusunda sunacaktır. Bu şekilde en güzel ve size özel takı setinizi oluşturabilirsiniz. Sizden yansıyan çizgilerin nasıl güzel süslere dönüştüğüne şahit olacaksınız. Pırlanta kolye tasarlamak ile başlayabilirsiniz. Taslak çizimlerinizi, kullanacağınız taşlar ile bezendirip, bütçenize en uygun materyal ile bütünlük katabilirsiniz. Bu ayrıcalığı kullanan pek çok takı severin kendi tasarımlarının örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Tüm bu fırsatlara cazip ödeme avantajları ve hızlı gönderim seçeneklerini de eklemeyi unutmayın. Kişiye özel tasarımlar sekmesi takı severler için harika fırsatlar sunuyor. Konu ile ilgili iletişim kanallarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Pırlanta Kolye Modelleri

Toplam 207 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre  

Sayfa 1 / 9

Toplam 207 listelenmektedir.