0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Lab Safir Kolye

Lab Safir Kolye

Bilgelik taşı olarak bilinen Lab Safir Kolye, şevkat duygusunun en şık sembolüdür.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Lab Safir
  • X Kolye
Temizle

Gerçeğinden uzman kontrolünde bile zor ayıt edilen Laboratuvar ürünü Lab Safir taşlar ile bezenmiş takılarda insan güzelliğine güzellik katmaktadır. Atomik özellikleri bakımında doğal safirlere aynı olan, ışığı çok iyi yansıtan ve aynı sertlik değerlerine büyük benzerlik gösteren Lab Safirler, takı modellerin en çok kullanılan taşları olmasına yol açmıştır. Doğal safir taşların çok zor bulunması, zahmetli üretim aşamalı ve değerinin çok yüksek olması, aynı özellik gösteren Lab Safir taş tercihini en önemli sebeplerinden biridir. Lab Safir Kolyeler doğal elmastan ayrılmayacak güzellikte ışıltı ile parlamaktadır.
Diğer doğal taş çeşitleri ile de sıklıkla kullanılan bu taşlardan üretilmiş takı modelleri günümüzün trend takı modellerini oluşturmaktadır. Kolye takı tasarımlarının ana temasını oluşturan taşların, fiziksel özelliklerine göre seçilmesi, kolyelerin insan bedenindeki en göz önünde olan kısmında yani boyun bölgesinde kullanılması bu takıları çok özel kılmaktadır. Günlük kullanım için en çok seçilen takı modeli de yine aynı şekilde kolyelerdir. Çok özel davetlerin en şık takılarını oluşturan kolyeler, geceler çok az ışıkta bile parlayan safir taşlardan seçilmesi bu yüzdendir. Lab Safir Kolye çeşitleri de aynı etkiyi vermesi bakımından kadınların bir numaralı tercihleri arasındadır. Sevdiklerinize ve yakınlarınıza verebileceğiniz en değerli hediye Lab safir kolye olabilir. Doğal taş özelliklerini barındıran diğer değerli veya yarı değerli taşlar ile kombin edilmiş modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Burada yer alan kolyeler her zevke uygun, her bütçeye hitap edecek şekilde çeşitlenmiştir. Takı çeşitleri arasında kaybolmadan, istediğiniz taş ve materyal özellikte bir takıya kolayca ulaşabilir, çok kısa süre zarfında seçiminizi yapabilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştığında kalitenin ve zarafetin bir arada bütünleşmesiniz mortakı.com ürünleri ile tecrübe edeceksiniz. Binlerce memnun müşteri portföyümüzden biri de siz olabilirsiniz.
Ayrıcalıklı mortakı dünyasına ilk kez adım atıyorsanız sizlere müthiş tekliflerimiz var. Kendi takı modelinizi hayata geçirmenize olanak sunuyoruz. Burada yer alan takılardan istediğinizi seçebilir, bu takılarda kendi tercihiniz olan değerli veya yarı değerli taşlardan bir kombinasyon yapabilirsiniz. Takınızın ana materyali olan materyali bütçenize uygun olarak alın, altın kaplama veya gümüş olarak seçebilirsiniz. Onlarca doğal taş arasından kendi burç özelliklerinize göre taşlar seçebilirsiniz. Ve en nihayetinde kendi tasarımınız olan bu takıları dilediğiniz kimselere hediye olarak sunabilirsiniz. Kolye hediye etmek mi istiyorsunuz? Lab Safir Kolye tasarlamak için işte fırsat. Konu ile ilgili olarak iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıkların yanında dilerseniz kendi takınızı da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Hem de en baştan! Mortakı kendin tasarla sekmesinden giriş yaparak daha önce yapılmış örneklere bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Tasarım taslaklarınızı bizlere ulaştırmanız halinde takınız elinize gelecektir. Süreç ile ilgili tüm detaylara Kişiye özel takı sekmesi ile ulaşabilirsiniz. Hediyelik kolyeler ve diğer takı çeşitleri, teknolojinin imkânlarından yararlanarak el işçiliği ile üretilmektedir. Kalitenin ve hassas işçiliğin en güzel ürünleri mortakı.com da sizleri bekliyor.

Lab Safir Kolye Modelleri

Toplam 247 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre (2)  

Sayfa 1 / 11

Toplam 247 listelenmektedir.