0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Gümüş Kolye

Gümüş Kolye

Şık beyaz tonu ile göz alıcı bir asalet veren, 925 Ayar Gümüş Kolyeler ile ışıldayın. Dilerseniz gümüş kolyenizi siyah rodyum ya da rose altın kaplama gibi materyal seçenekleri ile özelleştirebilirsiniz.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Gümüş
  • X Kolye
Temizle

Işığını büyülü geçmişinden alan gümüşün, en güzel işlendiği ve hayata geçtiği eşyalara takı ve süs aksesuarlarında rastlamaktayız. Takıya bu kadar güzel yakışan çok özel iki cevherden biridir gümüş. Altına ile birlikte tarih boyunca en her toplumda kullanılan bu materyal gizemini en toprağın en derinlerinde yatmasında almaktadır. Milyonlarca yıl boyunca sabırla bulunmayı ve çok özel ellerde işlenmeyi bekler. Günümüzde gümüşün bu kadar değeli ve yaygın kullanım alanının olması onu çok özel maden niteliğine büründürmektedir. Fotoğrafçılıkta, sağlık alanında, elektronikte, ev aksesuar ve aletlerinde bu özel madden sıklıkla kullanılmaktadır. Fakat bunlar arasındaki en özel yeri, şüphesiz takı ve kişisel süs aksesuarlarında kullanılması ile elde etmektedir. Örneğin gümüş kolyeler, gümüş yüzükler veya gümüş bilezikler.
Hem erkek, hem de kadınların ilk tercihleri arasında yer alan gümüş takılar pek çok çeşitti ile gözlerimize hitap ediyor. Erkeklerin altın ile olan mesafeli duruşunu gümüş takılar dolduruyor. Erkekler için gümüş kolye veya gümüş yüzükler çok satan takılar listesinin en tepesinde yer almakta. Sadece küpe ve yüzük değil, gümüş kol düğmeleri, kravat iğneleri de tercih edilmektedir. Kadınlar için gümüş kolyeler günlük kullanımda vazgeçilmez takı modelleri arasında. Özellikle diğer pahalı takı ürünlerine nazar her bütçeye uygun bir gümüş model bulunması gümüş takıların çok tutulmasının önemli etkeni. Sizlerde kendi bütçenize uygun bir gümüş kolye veya gümüş takı arayışındaysanız doğru adrestesiniz.  Mortakı gümüş kategorisinde sizler için muhteşem modeller yer alıyor. Her biri özenle ve aşkla tasarlandı. Trend Gümüş Kolyeler arasında çok özel taş desenli tasarımlar sürekli şekilde güncelleniyor. Gümüşün ışığı çok iyi yansıtması özelliği, burada yer alan yarı değerli veya değerli taşlar ile birlikte sizlerin beğenisine sunuldu. Usta ellerden, aşk ile şekillenen kolyeler yeni sahiplerini bekliyor. Yüzlerce ürün arasından size hitap eden bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Menülerde yer alan kategorileri belirleyerek aradığınız özellikteki takılar hemen ulaşabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz taş ve materyallerden oluşan çok şık kolyeleri kendiniz veya sevdikleriniz için hazırlayabilirsiniz. Kendin tasarla menüsü aradığınız başlık olabilir. Bütçenize en uygun ürünleri burada ekle-çıkar yönetim sizin için oluşturuldu. Ya da tüm bunlara ilave olarak kendi gümüş kolye modelinizi baştan tasarlamak yine sizin elinizde. Hem de mortaki.com ayrıcalığı ile. Çok özel takıların atölyesi burada sizin hizmetinize sunuluyor. Kendi fikirleriniz ile tasarladığınız takıları hayata geçirmek için size fırsat sunuyoruz. Taslaklarınızı bize gönderin, taş ve materyallerinizi seçin, geri kalan ayrıntıları sizin yerinize biz hallediyor ve özel tasarım takınızı hayata geçiriyoruz.  Takı uzmanlarımız sizinle sürekli iletişimde kalarak, tasarımızı en mükemmel şekilde imalatı için çalışıyorlar.  Her aşamayı birlikte yapıyoruz. Sevdikleriniz bu özel hediyeleri aldıklarında çok beğenecekler. Kendiniz için de çok özel koleksiyonlar tasarlayabilirsiniz. Örneğin kendi Gümüş Kolye tasarımınız için hemen üst menüde bulunan kategoriye göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kolay ve cazip ödeme olanakları ile bütçeniz sarsılmadan bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Gümüş Kolye Modelleri

Toplam 541 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre (2)  

Sayfa 1 / 23

Toplam 541 listelenmektedir.