0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com

Kadınların takı seçerken yeni bir arkadaşı var

Kurumsalhaber Takılar ilk çağlardan günümüze kadar kadın güzelliğinin bir tamamlayıcısı oldu. Bazen bir çift küpe, bazen gözleri kamaştıran bir kolye, bazen narin bir bilezik, bazen de zarif parmaklardaki bir yüzük olarak hayranlığın odak noktası olan takılar, günümüzde de sosyal hayatın bir parçası, tamamlayıcısı hatta vazgeçilmezi haline geldi.

Takıların kadın yaşamının vazgeçilmez bir parçası olduğunu düşünenler için sadece internetten satış yapan ve kişiye özel tasarımları sadece intertten sevenleriyle buluşturmayı vizyon edinen yeni bir adres var: MORTAKI.COM

Her hafta “V Koleksiyon” adıyla yeni bir takı üreten ve kişiye özel tasarımlar gerçekleştiren Mortaki.com’da 1000’ü aşkın ürün kadınların beğenisine sunuluyor. Sitenin en önemli özelliği ise adeta Kapalıçarşı’da dükkan dolaşıp vitrin bakar gibi ürünleri incelemeye fırsat vermesi. Üstelik tüm takılar siteye girenlerin kolay izleyebilmesi amacıyla profesyonel çekim ürünü olan fotoğraflarıyla konu başlıklarına göre gruplandırılmış. Ürün fotoğraflarının altındaki ‘hepsini göster’ başlığı sayesinde, istediğiniz kategorideki takıların tamamının hem fotoğrafını, hem hangi malzemeden yapıldığını, tüm özelliklerini, ürünlerin farklı açılardan fotoğraflarını görebiliyorsunuz. Üstelik beğenip satın almak istediğiniz takılar özel olarak paketlenip, kargo ile istediğiniz adrese ulaştırılıyor. Takıyı beğenmezseniz kolay iade sistemiyle iade edebiliyor, kullandığınız üründe bir sorun olduğunda tamirinin gerçekleştirilmesini talep edebiliyorsunuz.

Siteye tıkladığınızda şu alt başlıkları görebiliyorsunuz:

Ayrıca sitede fiyat aralığına göre ve yapıldığı malzemeye göre de takılar gruplanmış. Bu sayede kök zümrüt bir takıyı kaç liraya alabileceğinizi, yakut bir küpeye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Sadece internet üzerinden satış yapan Mortaki.com müşterilerinin güvenli alışveriş yapabilmesi konusunda gereken tüm önlemleri alırken, bu konuda kullanıcıları uyaran ve gerekli bilgilerin ayrıntılı bir şekilde oluşturulduğu bir bölüm de hazırlamış. Bu bölümü “Neden Mortakı?” başlığı altında bulabilmek mümkün. Mortaki.com ürünleri, Kapalıçarşı’da alanında uzman, nitelikli ve kaliteli tasarımlar üreten, sektöre yıllarını vermiş ustaların elinden çıkıyor.

Mortakı'da Neler Bulabilirsiniz?

Osmanlı Takıları, Dünyaca ünlü tasarımcı ürünleri, iş kadınlarına özel takılar, genç kızlara özel tasarımlar, davetlerde kullanabileceğiniz küpeler, bilezikler, kolye ve yüzükler, nazar boncuğundan tasarlanmış ürünler, yeni doğan bebeklere hediye edebileceğiniz, kız ve erkek bebeklere göre dizayn edilmiş hediyelikler….

Mortaki.com ürünleri sayesinde yılbaşında, sevgililer gününde, doğum günlerinde ve tüm özel günlerde artık hediye derdiniz kalmayacak. Çünkü Mortakı. com’daki 1000 ürünün arasındaki birbirinden farklı sosyal ortamlarda kullanacağınız tasarım ürünlerinden mutlaka biri sizin zevkinize uyacaktır.

Siz de takının hayatınızın vazgeçilmezlerinden olduğunu inanıyorsanız, güzelliğinizi farklı bir takıyla taçlandırmak istiyorsanız Mortaki.com’un her hafta yenilenen sayfalarındaki ürünlere göz atın.


16 Eylül 2012 - Kurumsalhaber.com