0212 517 56 98 BİZE ULAŞIN
Mortakı.com
Altın Bileklik

Altın Bileklik

Zerafetin asaletle bütünleştiği altın bileklikler.

X kapat

SEÇİMİNİZ

  • X Altın
  • X Bileklik
Temizle

Gezegenimizin en değerli elementlerinden biri olan altının bu özelliği ve kıymeti tarih boyunca hiç kaybolmamış, aksine artarak günümüze kadar gelmiştir. Hem ziynet eşyası hem de değerli takı materyali olarak kullanılan altının elektronik ve tıp alanında da geniş kullanım skalası vardır.  Değerli takı modelleri içinde altın bileklikler 7’den 70’e her yaştan kişilerce günlük hayatta tercih edilmektedir. Altın bileklik modellerinin bir diğer yaygın kullanım sahası da düğünlerde gelin için takılan takılardır. Ekonomik değeri açısından en gözde yatırım aracı olan altın bilekliler, çeşitli boy ve ölçülerde değerlendirilmekte ve günümüzün ekonomik göstergelerine göre değer kazanmaktadır.
Altının bu cezbedici özelliğinin yanına değerli taş modelleri ile birlikte tasarlanmış takılar, muhteşem görüntüsü ile görenleri adeta büyülemektedir. Altının ışığı çok iyi yansıtması, havadan ve sudan etkilenmeyişi sebebi ile uzun yıllar boyu özelliğini kaybetmeden kullanılabilir. Uluslararası değerinden dolayı dünyanın neresine giderseniz gidin hemen nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Tüm bu kullanım alanları içerisinde en yaygın olarak takı ve ziynet eşyası alanında tercih edilmektedir. Sizlerde kendiniz, sevdikleriniz veya dostlarınız için altın takı modelleri arasından tercih yapabilir ve uzun vadeli güzel yatırımların da önünü açabilirsiniz. Altın bileklik modelleri kategorini incelediğinizde, daha çok hediyelik olarak tercih edildiğini göreceksiniz. Sevdikleriniz için çok güzel ve değerli bir bileklik arayışındaysanız, yüzlerce model altın bileklik modelleri arasından hediye seçebilirsiniz. Dilerseniz bu hediyeleri sizin yerinize biz istediğiniz adrese hoş hediye kutusu ile gönderebiliriz. Ayrıca burada yer alan bileklik modellerini kendi isteğinize göre dizayn edip, yeniden tasarlayabilirsiniz. Bileklik modelleri arasından seçim yapıp, kendin tasarla sekmesine tıklamanız yeterlidir. Onlarca model değerli ve yarı değerli taşlardan bileklikleriniz için eklemeler yapabiliyorsunuz. Sade altın bileklikler için hem kordonunu, hem de altın rengini değiştirebilirsiniz. Ben bunların yanında kendi tasarımını da eklemek istiyorum derseniz sizin için çok daha çarpıcı bir önerimiz var! Kişiye özel tasarım fırsatı mortakı ile geldi. Sizin ilhamınızla şekillenen ve kendi tarzınızı yansıtan takılar artık sizin katkılarınızla üretiliyor. Biz sadece hayallerinizi takınıza uyguluyoruz.  Hangi materyallerin ve hangi taşların kullanılacağına siz karar veriyorsunuz. Takınızın tasarım taslaklarını bizlere göndermeniz yeterli. Takı uzmanlarımız bu özel modelleri özenle üretip sizlere gönderiyor. Geriye uzun yıllar unutamayacağınız anılar kalıyor. Altın bileklik veya altın kolye ile tasarımınıza başlayabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda daha önce yapılan ve çok sevilen ayın takı tasarımını sitemizde bulabilirsiniz.
Cazip ödeme kolaylıkları ve uygun fiyat avantajı ile mortakı altın bileklik kategorisi sizleri bekliyor. Diğer takı modelleri ile güzel kombinler yapabileceğiniz yüzler ece yeni model hediyelik takılar, özel günler için hazır. Anneler günü hediyeleri, babalar günü hediyeleri, tek taş yüzükler, arkadaşlık bilezikleri bunlardan sadece birkaçı. Zengin takı modelleri sürekli şekilde güncellenmekte. Sevdikleriniz için unutulmayacak hediyelerin en doğru adresi mortaki.com Bileklik, kadınların bileklerinin zarafetini ön plana çıkaran en şık aksesuardır. Şıklıkta tesadüfe yer vermeyen kadınlar için doğru takıları tercih etmek büyük önem taşır. Altının ışıltısı, ince işçiliğin zarifliğiyle bir araya gelince altın bileklik modelleri ortaya çıkar. Kadınlara kendilerini özel hissettiren bu ışıltılı tasarımlar, farklı tarzlara da hitap eder. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Mortakı, asil bir görünümü her şeyden üstün tutar. Bilekliklerde çiçek, kalp ve sonsuzluk gibi standart tasarımlara yer verildiği gibi daha modern tasarımlar da bulunur. Kusursuz detaylara sahip bileklikler, her kadının hayalindeki zarafeti açığa çıkarır. Mortakı; kadınlara benzersiz bir ışıltı kazandıran birbirinden şık bileklik modelleriyle, ortamların göz kamaştıran kişisi olmanıza vesile oluyor! Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları Kadınlara özgün bir ışıltı sunması yönüyle, en çok tercih edilen aksesuar altın bilekliklerdir. Alanında uzman kişilerin titiz işçiliği sonucu ortaya çıkan harika tasarımlar, kadınlara muhteşem bir zarafet kazandırır. Kadınları göz alıcı bir ışıltıyla buluşturan markamız, sadekarların estetik dokunuşlarıyla olağanüstü bir naifliği beraberinde getirir. Her tarza uygun tasarımların bulunması, altın bilekliğin daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlar. Modern ve özgün tasarım yöntemleriyle hazırlanan altın bileklikler, trendlere uygun modellerden oluşur. Bileklikler sayesinde asil ve şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Hem klasik giyime hem de spor tarza başarılı bir şekilde eşlik eder. Kadınlar için şık gözükmek ve bunu başkalarından duymak oldukça önemlidir. Baş döndüren bir zarafet, kadınların takılarda aradığı en öncelikli özelliklerden biridir. Estetik şıklığıyla anılan altın bileklik modelleri, kadınların görünümüne kibar ve ışıltılı bir naiflik katar. Altın bileklikler, bir kadına verilebilecek en ideal hediye seçeneğidir. Sevgililer günü, anneler günü, yıldönümü ve doğum günü gibi günler kadınların daima hatırlanmak istediği ve ilgi beklediği özel zamanlardır. Böylesine özel günleri, birbirinden şık bileklikleri hediye ederek taçlandırabilir; hayatınıza anlam katan sevdiğiniz kadına unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz. Altın bileklik fiyatları ürünün işçiliğine ve materyaline bağlı olarak değişiklik gösterir. Mortaki.com, modern ve eşsiz tasarımlarıyla kadınları büyüleyici bir ihtişamla buluşturuyor.

Altın Bileklik Modelleri

Toplam 89 ürün listelenmektedir

210 ürün göster
Filtre (2)  

Sayfa 1 / 4

Toplam 89 listelenmektedir.